Kurallarımız

Merhaba arkadaşlar bildiğiniz üzere bir sesli chat sitesinin kuralları olması gerekiyor bu kuralların olmasının sebebi ise myseslim sitemizde sizlerin daha kaliteli vakit geçirmenizi sağlamak olup uymanızı önemle rica ediyoruz. Aksi taktirde myseslim ailesi olarak sorumluluk kesinlikle kabul etmeyiz ve uymamanız durumda sitemizden uzaklaştırlacaksınızdır. Lütfen buraya yazmış olduğumuz kurallara uyunki ne siz nede başkalarıda rasız olmasın böylelikle ne kendiniz nede cevrenizdeki insaları kırmamış olursunuz.

UYULMASINI TAVSİYE ETTİĞİMİZ KURALLAR..

  1. Küfür etmek, Hakaret içeren sözler kullanmak, Kötü benzetmeler Yapmak, Alaycı konuşmak, Sohbete CinseL içerik Katmak, Argo konuşmak, Tehtit etmek, tahrik edici sözler kullanmak, çalınan sarkıları eleştirmek Kesinlikle yasaktır..
  2. Site bulunan kişilerden web adresi, Facebook adresi, Skpe adresi, sosyal ağ adresi, Telefon numarası, Para Alış verişi yapmak, kişisel bilgi vermek almak, Kesinlikle yasaktır.
  3. Kamerasını Açmış kişilerin uygunsuz web camera açmaları, Bir başkalarının Videolarını çekmesi, kamerada adres bilgilerini paylaşması, kamerada uygunsuz el kol hareketleri yapması, yada Camerası açık olanlara kötü benzetmeleri yapması yasaktır.
  4. Siyasi konular bildirmek, Din ayrımı, ırk ayrımı, dil ayrımı, bir kişinin hakkında olumsuz seyler paylaşmak yasaktır.
  5. Mikrofon sırası varken 1 den fazla müzik çalmak, mikrofonda +18 içeren müzik, siyasi müzikler, gereğinden fazla uzun kalmak yasaktır
  6. Sohbet odasının içerisinde flood atmak kesinlikle yasaktır.

 

Önemli Not: Kurallara uyulmaması halinde Başınıza Gelecek hukuki Konularda Hiç bir Sorumluluk Sitemiz kabul etmez.