SesliChat NEdir. Ne İşe yarar Myseslim De Kulanımı

Merhaba Arkadaşlar Başlıkta yazmış olduğum gibi Sizlere bu Makelemde SesliChat NEdir ve Ne İşe yarar birde Dediğimiz Gibi Myseslim de Kulanımı Diye yazmış olduğumuz makalede başlıklar atarak ayrıntılı bir şekilde siz myseslim takipçileri ile paylaşacam bu yazmıda okuyan değerli myseslim kulanıcılarıda lütfen bu makalemizin atına bir yorum yazarak bize destek olabilirler. Öncelikle bir Çok Seslichat sitesi olduğunu görmüşsünüzdür. Bu Sitelerin Çok olmasının bir önemi yok amaçların önemli olduğunu ve sizlere olan yakınlığı ve sizinle olan arkadaşlıkları önemli bu yüzden heryerde sadece bu günlük diyip gidikleri siteler olduğunu hatırlatmak isterim. Ama Myseslim Bir Ailedir ve Bu Aileden Olan Kişilerle Hem Real hemde Sanal olarak bazı aktiviteler Sosyal arkadaşlıklar kurmak amacı ile sitemizi Kurmuş bulunuyoruz. Şimdi Konu başlıklarımızdan Olan SEsliChat NEdir..

 

                                                                                       Sesli Chat Nedir

 

Web tarayıcısı üzerinden bağlanmak üzere gireceğiniz sitenin adresini www.google.com.tr üzerinden yazarak yada web tarayıcı direk yazarak girebileceğiniz. Bir web sitesi olup içinde birkaç birleşeni barındıran bir web sohbet sitesidir. Seslichat Sitesinde gelen arkadaşların hepsi aynı anda yazarak ve kamera açarak sohbet imkanı bulabildiği ve mikrondada konuşarak herhangibi ücret ödemeden katılabildiği bir platform olan bu seslichat sitesi bunun yanı sira içinde bir odasıda bulunmaktadır. Bir seslichat sitesine yeni gelen arkadaşlarımızın en çok karşılaştığı sorunlardan birisi olan speakchat pogramını yüklemektir. Normalde gelen kişiler ilk önce Ana Sayfa da bulunan sohbet için tıkla denilen resme tıklıyor ve orada açılan sohbet paneli sayfasında misafir girişi ve üye girişi olan bölüme bir rumuz yazarak gir basınca katılmaya çalışıyor ama speakchat çoğu yeni girenler exporer üzerinden denemiyor hada hızlı olan google crom yada filezilla, opera tarayıcısı gibi web tarayıcısı kulanıyor ama gire bilmeleri için exporer tarayıcısı kulanılması gerekmektedir. exporer tarayıcı üzerinde geldiğinizde ana sayfadaki sohbet için tıkla kısmana tıkladıktan sonra açılan rumuz yerine geldiğinde misafir olarak ilk giriş yapıldığında şifre gerekmez ve rumuz yazdınız erkek yada bayan olan 2 secenekten birini seçtikten sonra gir butonuna basarak girdinizde sayfanın en altında site bir uygulamayı speakchat uygulamasını yükleme bölümü gelecektir. ona tıklıyarak sözleşmeyi kabul edip sürekli ileriye basarak yüklediğinizde sayfanız kendiliğinden yenilecek ve seslichat sitesine girişinizi gerçekleştirmiz olcaksınız. Giriş yaptıktan sonra size yazı yazma ve mikrofonda konuşma yerleri açık olarak belirgin şekilde göreceksiniz bu platformda animasyon ve ikonların olduğu işaretleri göreceksiniz tıkladığınızda kod otomatik olara yazı yazma yerine gelir enter tuşuna basarak yoluya bilir yada mausunuzdan sağ  tık yaparak direk göndere bilirsiniz yada gönder tuşunada basarak animasyon ikonları kolayca bulunduğunuz odaya yolluya bilirsiniz.Siteye girmiş bulunuyorsunuz artık ne işe yarar denilen kısma geliyoruz.

 

                                                                            Sesli Chat Ne İşe Yarar

 

Seslichat Sitesi Kurulum amacı bir çok kişinin aynı anda sohbet etmesine farklı kültürleri ve ayrı düşüncelerin bir araya gelmesi bu kişilerin hep birlikte sohbet edip müzik, eylence, flort bulmaya yeni arkadaşlıklar edinip dünyanın farklı yerinden bir çok kişiyi tanımaya yarar ve kimi arkadaşlarımız yapmış olduğu şiir yada müzik gibi etkinliklerini bir çok kişi ile paylaşmasına yarar böylelikle seçmiş olduğunuz sitede uzun süre takıldığınız taktirde sizi merak eden dostlarınızın olduğunu dünyanın bir ucunda sizin gibi düşüncelere sahip insanların da olduğunu fark edeceksiniz onlarla fikirlerinizi paylaştığınızda ve eylenmeye başladığınızda vakitin nasıl geçtiğini bile anlamıyacaksınız. Örneğin ben Size bu konuda kendimdende biraz bahsedecem diyer başlıkta bahsettiğim üzere myseslimde kulanım amacını da başlık atına alıp anlatacam.

 

 

                                                                           Myseslim De Kulanım Amacı

 

Evet Arkadaşların bazılarıda belkide en çok bu bölümü merak ediyorlardır eminim. Arkadaşlar myseslim kurulmadan önce bende sizler gibi bir çok seslichat sitesinde sohbet eden yeni arkadaşlar tanıyan ve edinen birisi olarak bu siteyi kurmamdaki amac bu tür platform üzerinde tanıdığım dostlarımla bir araya gelerek kurmuş olduğumuz bir sitedir. Myseslim sitemizde bulunan dostlarım benimle beraber uzun yıllar geçiren ve sohbet hakimi olan kendini sizlere rahatca anlata bilecek kişilerdir. Bir yeni Siteye Girdiğinizde Siteye Gelenlerin Çoğalması için bir çok farklı şeyler görürsünüz bu tür sitelerde sitede oda ve yetki satarak para kazanmayı hedefleyen site sahipleri ile karşılaşacak ve onlarında size para vermiş olduğunuz halde yönetmeye çalışcaklarını sizlere adeta emir vaki konuşmalarını göreceksiniz. Örneğin ilk oda boş kalmasın herkes ilk odaya arkadaşlar diye geneller atıldığı birde bu yetmezmiş gibi uymadığınız taktirde sizi bir eşyamışçasına ilk odaya komut kulanarak çektiklerinede şahit olacaksınız. Bu kadarla bitmeyecektir. Kati kurallar olduğu gibi cezayi işlemlerlede karşılacaksınız bu hukuki bir ceza değil site sahibinin verdiği ceza 🙂 görevinizi kitlemek düşürmek uyarı veya kukla olursanız yükselede bilirsiniz. Bu Kadarla bitmedi birde bak bu yeni geldi ilgilen özeline gir yaz diyede size komut verirler bittimi sanıyorsunuz hayır tabiiki birde her bir olayda toplantılar olacak oraya katılmazsanız birde o zaman yandınız. Bunla bitmedi Tabiiki birde hareketli müzik çal diyede seslenecekler size müziğinizede karışacaklar emin olun her hafta toplantılar bıktıracaklar sizi eylenmeyi bırak belki yolda görseniz muhatap olmam dediklerinize abi yazacaksınız. İşte Tamda bu Sebeple Myseslim Sitemizi kurduk burada oraya gel buraya çek şuraya git bunun özeline gir gibi şeyler yok amacımız eylenmek arkadaşlıklar edinmek ve tadını çıkarmak odada mı takılıyorsunuz ve yetkilisi sizmisiniz sizden başkası karışamaz. Ve en güzelide buraya gelenlerin bizi dostumuz olduğunu unutmuyoruz sizde unutmazsanız ve bizimle bu yolda olursanız seviniriz gelecek dostlarımızın rahat ve eylenceli myseslim sitemize her zaman bekliyoruz hayırlı sohbetler dilerim..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir